[ZAWIADOMIENIE] Bitwa o Kielce 2016 cs:go

2016-06-13,     ...powrót do newsów

Zapraszamy na turniej cs:go 'Bitwa o Kielce 2016'. Bitwę organizujemy od dziesięciu lat. Zaczęło się jeszcze za czasów 1.6 jako spotkania towarzyskie na LANie. Tak jest do dzisiaj.

miejsce: Kielce, ul. Zagnanska 82 (Świetlica Żeglarska), tel. 501 458 100
czas: 25-26 czerwcaa 2016 (sob. - niedz.), od godz. 10:00
sposób rozgrywki: drabinka DE, MR15, BO1, zestaw map: aktualne mapy turniejowe
Drużyny pięcioosobowe bez ograniczenia wieku.
za ile: 30 zł od zawodnika czyli 150 zł od drużyny
nagrody: całość opłaty startowej w proporcji 50%+30%+20%
sprzęt: nasze PC mają 80-200 fps i pozwalają na płynną grę.
Można grać na swoich komputerach i w ogóle na swoim sprzęcie.
Każdy gracz musi przynieść własną myszkę usb, klawiaturę usb, podkładkę oraz słuchawki - w Świetlicy nie ma takiego sprzętu.

zapisy:
wpłaty "kto pierwszy, ten lepszy" do dnia 23 czerwca, godz. 18:00 strona z zapisami

UWAGA!
1. Zawodnicy z Kielc lub chodzący do szkoły w Kielcach:
- zapisują się elektronicznie ( na stronie z zapisami ) oraz osobiście w Świetlicy (codziennie od pon. do pt. w godzinach od 14:00 do 18:00),
- wpłacają opłatę startową gotówką.

2. Zawodnicy spoza Kielc, którzy w dodatku nie chodzą do szkoły w Kielcach:
- zapisują się tylko elektronicznie
- wpłacają przelewem ( spytaj o numer konta - postmaster@zagle.kielce.com.pl)

LISTA STARTOWA:

Zespoły zapisane na LAN są na miejscach numerowanych.

  1. EYPREAM (kontakt: EYPREAM )
    Piotr Skowron
    'P3Jta'
    Busko-Zdrój
    (startów: 2)
    Michał Janiec
    'FUZYA'

    (startów: 2)
    Mateusz Słota
    'Fenox'
    Busko-Zdrój
    (startów: 1)
    Paweł Poros
    'FeLY'
    Widuchowa
    (startów: 2)
    Amine Beriah
    'NeXit'
    Busko-Zdrój
    (startów: 2)
  2. Mighty Eagles (kontakt: kuba_mak11@o2.pl )
    Sebastian Czech
    'Czeski'
    Ojsławice
    (startów: 1)
    Marcin Rajca
    'Rumek'
    Secemin
    (startów: 1)
    Patryk Stępniak
    'Patryk^'

    (startów: 1)
    Konrad Cichoń
    'Jmx'
    Nowa Słupia
    (startów: 2)
    Kuba Makówczyński
    'BlackDeath'
    Nowa Słupia
    (startów: 2)
  3. ZRO Team Kielce (kontakt: daaaek@gmail.com )
    Adam Jamka
    'UnLow'
    Kielce
    (startów: 7)
    Hubert Pędziwilk
    'kRYSTAL102'
    Kielce
    (startów: 4)
    Kamil Mazur
    'Tubek'
    Kraków
    (startów: 8)
    Ernest Buras
    'erni'
    Kielce
    (startów: 7)
    Dawid Mochocki
    'DaaaeK'
    Brynica
    (startów: 3)
  4. UNGARO (kontakt: kypr123@gmail.com )
    Łukasz Piotrowski
    'lukaS'
    Kielce
    (startów: 1)
    Wojciech Bąk
    'kypr'
    Gąsawy Rządowe Niwy
    (startów: 10)
    Bartosz Styczeń
    'Mast3r'
    Suchedniów
    (startów: 3)
    Olaf Łutczyk
    'Haksnen'
    Suchedniów
    (startów: 4)
    Daniel Miernik
    'danio'
    Suchedniów
    (startów: 3)
  5. Rezun Team (kontakt: arkadiuszkiraga@gmail.com )
    Bartek Siwierski
    'fauka1g'
    Wolanów
    (startów: 1)
    konrad kulik
    'pixel'
    Radom
    (startów: 2)
    Michał Tekliński
    'LaGGeR'
    Radom
    (startów: 1)
    Patryk Rogala
    'rogalik95'
    Radom
    (startów: 2)
    Arek Kiraga
    'Anakin'
    Strzałków
    (startów: 2)
  6. HardstyleRepublic (kontakt: expoludek@gmail.com 534 221 870 )
    Grzegorz Ernestowicz
    'Grzesiu'
    Promnik
    (startów: 6)
    Łukasz Stępień
    'Scrool'
    Promnik
    (startów: 5)
    Wiktor Gołuchowski
    'avo990'
    Promnik
    (startów: 3)
    Jakub Bujak
    'BuQu'
    Promnik
    (startów: 5)
    Daniel Kubiec
    'danioxZz'
    Kielce
    (startów: 5)
  7. Bajer (kontakt: TEL. 732875971 fb: Sebastian Misztal / steam: http://steamcommunity.com/id/s0beCK/ )
    Michał Wsuł
    'impuls'
    Kielce
    (startów: 3)
    Łukasz Resil
    'TrexLuk'
    Kielce
    (startów: 7)
    Oskar Jach
    'jesper'
    Kielce
    (startów: 9)
    Sebastian Misztal
    's0beCK'
    Morawica
    (startów: 10)
    Wojtek Kubicki
    'just1n'
    kielce
    (startów: 8)

    ===================================== OCZEKUJĄ: =======================================

    Archens (kontakt: furn20102@o2.pl )
    Igor Szkurłat
    'Samuel'
    kielce
    (startów: 1)
    Maciej Garbacz
    'HanSolo'
    Kielce
    (startów: 1)
    Szymon Groszewski
    'SenSei'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Michał Bentkowski
    'Benio'
    Kielce
    (startów: 1)

    CyberShooters (kontakt: )
    Tomasz Grzybowski
    'GrzybDominator'
    Stoczek Łukowski
    (debiut na LANie)
    Jakub Pachnik
    'Rtms'
    Siedlce
    (debiut na LANie)
    Łukasz Perka
    'faren'
    Siedlce
    (debiut na LANie)
    Bartek Antoniak
    'Noa'
    Mokobody
    (debiut na LANie)
    Hubert Gadamer
    'pixo'
    Siedlce
    (debiut na LANie)

    toxic.five (kontakt: gradziu10208@gmail.com ) -90
    Hubert Gradzik
    'gradz1u'
    Kielce
    (startów: 11)

DRABINKA PODWÓJNEJ ELIMINACJI


ZRO (2) cwiercfinal WB Pólfinal WB Final (1 mecz) Final (2 mecz)
01) ---------------------- TeamHsR (11)
TeamHsR (16)  
  07) ---------------------- 15)
Rezun (16)    
02) ---------------------- Rezun (16)  
EYPREAM (12)  
  12)
MightyEagles (13)      
03) ---------------------- UNGARO (3)    
UNGARO (16)          
  08) ----------------------  
Bajer (16)      
04) ---------------------- Bajer (16) 14)
(0)   1 miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------
Miejsca przegranych: miejsca (7-8) miejsca (5-6) przegrany m-ce 4 przegrany m-ce 3 Final (2 mecz)
   
       
  ZRO (16) 09)    
        13)
  05)      
       
  EYPREAM (12) 11)
   
   
     
  MightyEagles (16) 10)
     
  06)
   
  (0)
 



stat4u