Już wiemy, kto należy do elity świętokrzyskich graczy league Of Leggends.

2013-04-29,     ...powrót do newsów

Mamy wyniki eliminacji do turnieju głównego. Najlepszymi ekipami zostały: Your Will, Wojownicy Piwnicy, Gimnazjum, Chaos Killers, Wazzup, Strzały Jarvana. Bezpośrednio awansowali: Stop Jungle Save Golems oraz BHBD.

Turniej składów pięcioosobowych to wyższa szkoła jazdy. Trudno jest zgromadzić w jednym czasie pięciu zawodników. Jeszcze trudniej jest zagrać razem, bo każdy zwykle gra swoje, błąkając się po mapie, a inni się denerwują. W dodatku na ogół pierwsza porażka oznacza koniec składu i trzeba szukać nowych (mniej płaczliwych) graczy. W tej sytuacji przetrwać mogą tylko najlepsi ...oczywiście pod warunkiem, że nie trafią w eliminacjach na lepszych. Gratuluję wszystkim, którzy przystąpili do eliminacji. Nie było tu słabych zespołów.

Turniej główny rozpoczyna się w środę o godzinie 9:00. Terminy poszczególnych gier są na stronie informacyjnej turnieju w zakładce faza pucharowa. Przychodzimy kwadrans przed swoim meczem. Można grać na swoim sprzęcie. W klubie są komputery z klawiaturami i myszkami ale nie ma słuchawek. Zwykle na turniej przychodzi się z własną wypasioną klawiaturą i myszką ale można grać na klubowy sprzęcie. Organizatorzy nie dają jednak gwarancji, że w klawiaturze nie zepsuje się nagle jakiś klawisz.

Turniej jest organizowany dla rozrywki.stat4u