[Zawiadomienie] Ofensywa Zimowa, Kielce 2020, CS:GO 3/3

2020-01-27,     ...powrót do newsów

miejsce: Kielce, ul. Zagnańska 82 (Świetlica Żeglarska), tel. 501 458 100
czas: 1 lutego 2020 (sobota), od godz. 11:00. Terminarz dla każdej ekipy zostanie podany w piątek 31 stycznia.
sposób rozgrywki: drabinka DE, MR15, BO1,
* zestaw map: mapy turniejowe (de_dust2, de_train, de_inferno, de_nuke, de_vertigo, de_overpass, de_mirage)
* drużyny trzyosobowe z ograniczeniem wieku do 18 lat włącznie (mogą startować gracze urodzeni w 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 r. a nie mogą gracze urodzeni w 2001 r.)
za ile: turniej bezpłatny,

nagrody: na stole leży 90 zł dla zwycięskiej ekipy,

sprzęt: nasze PC mają ok. 150 fps i pozwalają na płynną grę. Można przynieść własny komputer / monitor i grać na nim. [SPECYFIKACJA PC]. Przynosimy ze sobą WŁASNE myszki, podkładki, klawiatury, słuchawki.

zapisy: do dnia 31 stycznia, godz. 16:00 [STRONA Z ZAPISAMI]. UWAGA! Zapisy są dwustopniowe:
1) Każdy zapisuje się na stronie, tak aby był widoczny na Liście Startowej.
2) Chodzisz do szkoły w Kielcach?
a) Jeśli tak, to DODATKOWO musisz zapisać się OSOBIŚCIE w Świetlicy (w czasie ferii w godzinach od 11:00 do 16:00).
Można zapisać kolegę wpłacając za niego kaucję 10 zł. Kaucja zostanie zwrócona jeśli zawodnik prawidłowo ukończy zawody.
b) Jeśli nie chodzisz do szkoły w Kielcach nie musisz zapisywać się osobiście. Wystarczy wpis na stronie.

LISTA STARTOWA:

Zespoły zapisane na LAN są na miejscach numerowanych.

  1. BOOONK1 (kontakt: 734604904 )
    Dominik Wijas
    'Dominos_GAMING'
    Chęciny
    (startów: 1)
    Konrad Kuleta
    'HAST73'
    Chęciny
    (startów: 2)
    Maciej Syska
    'SzychaMeister'
    Chęciny
    (startów: 1)
  2. Cienrzaruwki (kontakt: 570 964 691 )
    Błażej Mielnik
    'pexhehe'
    Trzebnica
    (startów: 1)
    Maksymilian Winter
    'Smawi'
    Kępno
    (startów: 1)
    Sebastian Grzybowski
    'Sebuz'
    Trzebnica
    (startów: 1)
  3. Destiny Eagles (kontakt: marcelnikodem@interia.pl )
    Piotr Mazur
    'Squirellson'
    Kielce
    (startów: 1)
    Marcel Gąsiorowski
    'neeko'
    Kielce
    (startów: 1)
    Dawid Karpik
    'Karpikson'
    Kielce
    (startów: 1)
  4. DaKingzzz (kontakt: csgo321.9@o2.pl )
    Maciek Bernatek
    'mnbbb'
    Zagnańsk
    (startów: 2)
    Patryk Kurek
    'fREZO//'
    Zagnańsk
    (startów: 3)
    Oskar Raczyński
    'Ducky'
    Kielce
    (startów: 3)
  5. DaQueens (kontakt: jjonczyk02@wp.pl )
    Jakub Jończyk
    'fruszdhade'
    Zagnańsk
    (startów: 1)
    Damian Molenda
    'Dnaxx'
    Zagnańsk
    (startów: 1)
    Kacper Januchta
    'Frexu'
    Masłów
    (startów: 1)
  6. Dzieci Duchy (kontakt: 537 767 348 )
    Tomek Szcześniak
    'berzerk'
    Zagnańsk
    (startów: 1)
    Wiktor Biały
    'RAQU'
    Bieleckie Młyny
    (startów: 2)
    Jakub Durlik
    'BLU33'
    Zagnańsk
    (startów: 2)
  7. Varells (kontakt: kontakt.varells@gmail.com )
    Wiktor Lasota
    'Bogus_MVP'
    Wola Tesserowa
    (startów: 1)
    Dominik Furmanek
    'zatq'
    Kielce
    (startów: 2)
    Michał Ratusznik
    'Mratu'
    Kielce
    (startów: 2)

    ===================================== OCZEKUJĄ: =======================================

    TeamCarryGame (kontakt: 722337820 )
    Jarosław Józefowski
    'Jaroo'
    Secemin
    (startów: 1)
    Jakub Sikorski
    'SzympansSzymek'
    Secemin
    (debiut na LANie)
    Filip Chrabąszcz
    'FiCHu'
    Secemin
    (debiut na LANie)



stat4u