IV Mistrzostwa Kielc w Grach Komputerowych, Kielce 2012 LoL 5/5

2012-02-19,     ...powrót do newsów

IV Mistrzostwa Kielc w Grach Komputerowych, Kielce 2012 LoL 5/5

WYNIKI:

  1. 1 miejsce: Carbo (kontakt: )
    Szymek Dudkiewicz
    'xserxes1'
    Kielce


    ''



    ''


    Marcin Sideł
    'Obywatel'
    Kielce

    Michał Izydorczyk
    'Zupa pomidorowa'
    Kielce

  2. 1 miejsce: For Demacia! (kontakt: Skype- strike899, LoL- MineHeroPL )

    ''


    Kuba Woźniak
    'Denis'
    Kielce

    Marcin Szczerek
    'Marxinek821'
    Kielce

    Bartek Kukla
    'sonik19'
    Kielce

    Michał Kosmala
    'MineHeroPL'
    Kielce

  3. 1 miejsce: GNUJ (kontakt: )
    Michał Chruściński
    'gruboponadnorme'
    Kielce

    Kamil Misztal
    'ElMachiato'
    Kielce

    Bartek Stachurski
    'Bartoolo'
    Kielce

    Michał Szempliński
    'Vashera'
    Nowe miasto lubawskie

    Maciej Bodo
    'MaciejkoPL'
    Kielce

  4. 1 miejsce: snookmi (kontakt: )
    Tomasz Kucharski
    'salux'
    Kielce

    Jakub Wiśniewski
    'Wisniowy606'
    Kielce

    Piotr Kucharski
    'Pawulonka'
    Kielce

    Paweł Dressler
    'snookmi'
    Kielce

    Daniel
    'Sacofhell'
    Żory

  5. 1 miejsce: KOS (kontakt: )
    Patryk Batko
    'BBaton'
    Wierzchosławice

    Sebastian Trytek
    'NNocker'
    Wierzchosławice

    Karol Chmielewski
    '13374L1F3'
    Kielce

    Jarek Meresiński
    'jarek612'
    Kielce

    Adrian Sitko
    'Foresai'
    Tarnów

  6. 1 miejsce: Legendary TM (kontakt: )
    Bartłomiej Barański
    'Bakiban'
    Kielce

    Filip Dziubek
    'BehemooT'
    Kielce

    Wojtek Zapała
    'ProKoksPL'
    Kielce

    Adam Wawrzeńczyk
    'CzarnyLord'
    Chełmce

    Artur Górski
    'ARTyQul'
    Kielce

  7. 1 miejsce: Unstoppable (kontakt: )
    Jakub Korjat
    'Kiubis'
    Kielce

    Bartek Kędziora
    'kedziu'
    kielce

    Tymon Żukowski
    'MrTymon'
    Kielce

    Krzysiek Kowalik
    'BlooDyPePe'
    Kielce

    Bartek Świeboda
    'Dydek96'
    Kielce

  8. 1 miejsce: Platinum (kontakt: )
    Dawid Mazurkiewicz
    'Bober332'
    Skarżysko-Kamienna

    Hubert Kozieł
    'Sh0gu'
    Chełmce

    Paweł Kolański
    'TenCo'
    Skarżysko-Kamienna

    Krzysztof Klokart
    'klocek1303'
    Skarżysko-Kamienna

    Wojciech Siwek
    'Demonman1'
    Mniów

  9. 1 miejsce: Rodacy (kontakt: 2066592 - GG; Mrwiesia - LOL; mati.szlezak@wp.pl - MAIL )
    Kacper Zachara
    'zachar'
    Skarżysko-Kamienna

    Michał Bobowski
    'Mccg'
    Łódź

    Adrian Karabin
    'Løpes'
    Ostrowiec Świętokrzyski

    Maciej Piekielnik
    'Shagy'
    Żarnów

    Mateusz Szlęzak
    'sivic.'
    Skarżysko-Kamienna

  10. 1 miejsce: Stop Jungle Save Golems (kontakt: skype:syskowidz telefon:602657718 lolEUNE:SJSG BEST TOP EU )
    Piotrek Brzeziński
    'Kangurozaur'
    Kielce

    Wojciech Kozłowski
    'Wojczi'
    Kielce

    Jakub Gil
    'Belhaver'
    Kielce

    Maciej Syska
    'Ssysek'
    Kielce

    Patryk Rutkowski
    'Angotti'
    Kielce

  11. 1 miejsce: Surrender (kontakt: matgrden@gmail.com pietruszka.piotrek95@gmail.com skype: hearcikxd LOL: Carryy )
    Michał Wieczorek
    'f4c3lift3r'
    Zwoleń

    Piotr Pietruszka
    'Carryy'
    Kielce

    Jarosław Stankiewicz
    'Buutcher'
    Kielce

    Bartosz Rogula
    'firelost'
    Kielce

    Krystian Kozieł
    'Srubakielce'
    Kielce

  12. 1 miejsce: shut up Wojtek (kontakt: gg 2399320, LoL: AsterXks )
    Marcin Karbownik
    'nom4dpl'
    Kielce

    Daniel Polit
    'KomarPL007'
    Małogoszcz

    Wiktor Tutaj
    's1looc'
    Kielce

    Paweł Jamrożek
    'AsterXks'
    Kielce

    Wojtek Żmuda
    'Jungleshadow'
    Kielce


DRABINKA PODWÓJNEJ ELIMINACJI



stat4u