[Zawiadomienie] Puchar Jesieni, Kielce 2017, cs go 5/5

2017-11-09,     ...powrót do newsów

Zaczynamy zapisy do turnieju "Puchar Jesieni, Kielce 2017". Gramy w CS GO dla drużyn pięcioosobowych bez ograniczeń wiekowych.
Impreza jest robiona dla zabawy, dla amatorów, w formie mityngu LANowego.

miejsce: Kielce, ul. Zagnańska 82 (Świetlica Żeglarska), tel. 501 458 100
czas: 18-19 listopada 2017 (sob. - niedz.), od godz. 10:00. Terminarz dla każdej ekipy zostanie podany w piątek 17 listopada.
sposób rozgrywki: drabinka DE, MR15, BO1,
* zestaw map: aktualne mapy turniejowe (de_cobblestone, de_train, de_inferno, de_nuke, de_overpass, de_cache, de_mirage)
* drużyny pięcioosobowe.
za ile: 100 zł od drużyny; wpłacać można osobiście w Świetlicy (pon.-pt. od 14:00 do 18:00) lub przelewem (dane do przelewu można uzyskać pisząc na email: postmaster@zagle.kielce.com.pl),
nagrody: cała opłata startowa dzielona jest na pierwsze trzy drużyny w proporcji 50% - 30% - 20%,
sprzęt: nasze PC mają ponad 100 fps i pozwalają na płynną grę. Można też przynieść własny komputer / monitor i grać na nim.
zapisy: do dnia 17 listopada, godz. 18:00 [STRONA Z ZAPISAMI].

LISTA STARTOWA:

Zespoły zapisane na LAN są na miejscach numerowanych.

  1. amnesia (kontakt: https://steamcommunity.com/id/ma1uuu/ )
    Kacper Krasoń
    'Walder'
    Występy
    (startów: 1)
    Maciej Łyżwiński
    'LYZWA'
    Kielce
    (startów: 1)
    Michał Jeziorski
    'dinulec'
    Kielce
    (startów: 5)
    Hubert Gradzik
    'gradz1u'
    Kielce
    (startów: 11)
    Kacper Osełka
    'ma1'
    Kielce
    (startów: 3)
  2. Hypeboiz (kontakt: matievu1@gmail.com )
    Dominik Wawrzeńczyk
    'Dominiczeq'
    Kielce
    (startów: 1)
    Dawid Kosałka
    'KosiKoxu'
    Kielce
    (startów: 1)
    Oskar Płoszaj
    'Sowaaa'
    Kielce
    (startów: 2)
    Mateusz Salwa
    'mat1EE'
    Kielce
    (startów: 2)
    Kacper Chojnacki
    'Jacpul'
    Kielce
    (startów: 1)
  3. MANS NOT HOT (kontakt: marcin_pro2@o2.pl )
    Gabriel Stępień
    'Cenzokremek'
    Chęciny
    (startów: 2)
    Michał Tkacz
    'caTz'
    Kielce
    (startów: 1)
    Kamil Stepien
    'Blackelele'
    Łopuszno
    (startów: 3)
    Piotr Krawiec
    'MrPajtu'
    Wiśniówka
    (startów: 4)
    Marcin Szpilski
    'CRU'
    Kielce
    (startów: 1)
  4. ZRO Team Kielce (kontakt: daaaek@gmail.com )
    Maksym Gromiec
    'maxym'
    Chmielnik
    (startów: 2)
    Dawid Mochocki
    'DaaaeK'
    Brynica
    (startów: 3)
    Adam Jamka
    'UnLow'
    Kielce
    (startów: 7)
    Szymon Susło
    'mertel'
    Kielce
    (startów: 2)
    Kamil Mazur
    'Tubek'
    Kraków
    (startów: 8)
  5. Mix (kontakt: eskimos998@wp.pl )
    Łukasz Stępień
    'Scrool'
    Promnik
    (startów: 5)
    Oskar Wychowaniec
    'NKL'
    Promnik
    (startów: 1)
    Wiktor Gołuchowski
    'avo990'
    Promnik
    (startów: 3)
    Grzegorz Ernestowicz
    'Grzesiu'
    Promnik
    (startów: 6)
    Jakub Bujak
    'BuQu'
    Promnik
    (startów: 5)
  6. OFFLINE GOD (kontakt: steamcommunity.com/id/kr1sxd )
    Mikołaj Pierzchała
    'Puchalax'
    Bodzentyn
    (startów: 2)
    Piotr Szałas
    'SENN'
    Kielce
    (startów: 4)
    Filip Romańczuk
    'Roman1'
    Skarżysko-Kamienna
    (startów: 1)
    Krystian
    'kris1'
    Kielce
    (startów: 7)
    Kacper Twórz
    'Katu'
    Skarżysko-Kamienna
    (startów: 2)

    ===================================== OCZEKUJĄ: =======================================

    DaKingzzz (kontakt: csgo321.9@o2.pl )
    Mikolaj Lagner
    'LaGu'
    Zagnańsk
    (startów: 1)
    Bartłomiej Domeradzki
    'TaLLiB'
    Zagnańsk
    (startów: 2)
    Patryk Kurek
    'fREZO//'
    Zagnańsk
    (startów: 3)

    KrecimyWatee (kontakt: rakufacebook@interia.pl / steam id/raku07003 )
    Mateusz Turek
    'Turek'
    Starachowice
    (startów: 2)
    Kacper Piecuch
    'Piecyk'
    Starachowice
    (startów: 1)
    Błażej Wiosło
    'Wiosloooo'
    Pawłów
    (startów: 2)
    Dawid Rakowski
    'Raku'
    Starachowice
    (startów: 5)
    Wojciech Kamiński
    'Kamyk'
    Starachowice
    (debiut na LANie)

    Lwy i Kocury (kontakt: pw1999poczta@o2.pl )
    Lukasz Zegar
    'duke'
    Rzeszów
    (debiut na LANie)
    Paweł Wajda
    'ziomq'
    Rzeszów
    (debiut na LANie)
    Mati Bujak
    'MatiB3k'
    Myślenice
    (debiut na LANie)
    Konrad Jancur
    'Jancur'
    Kraków
    (debiut na LANie)
    Oskar Kozik
    'tofek'
    Siemianowice Śląskie
    (debiut na LANie)

    OpĂłr Plazma (kontakt: http://steamcommunity.com/profiles/7656119802944 )
    Hubert Pędziwilk
    'kRYSTAL102'
    Kielce
    (startów: 4)
    Konrad Mazurczak
    'Sayanek'
    Nowiny
    (debiut na LANie)

    Team Anev (kontakt: bartek.drogosz@vp.pl )
    Piotr Kwiecień
    'SentiBo.CK'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Maciej Kumor
    'Narciarz'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Wojciech Piwowarczyk
    'Woody ツ'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Bartłomiej Drogosz
    '✘ Fr3szu ✘'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Kamil Piwowarczyk
    'D3AM0N'
    Kielce
    (debiut na LANie)



stat4u