[Zawiadomienie] "Operacja Kielce", turniej amatorski CS GO na Targach GameOn

2017-06-02,     ...powrót do newsów

Mamy do dyspozycji 20 komputerów turniejowych NTT oraz 20 monitorów LG. Nadchodzi czas aby zrobić z nich użytek. Otwieramy zapisy do turnieju "Operacja Kielce" Counter Strike Global Offensive.

Turniej "Operacja Kielce" zostanie rozegrany OBOK turnieju głównego CS GO. O ile turniej główny będzie skupiał zaproszone drużyny zawodowe o tyle turniej dodatkowy jest pomyślany, jako okazja do rywalizacji dla amatorów.

Bądź na bieżąco - obserwuj nasz FB https://www.facebook.com/Esportkielce-449413531769929/

miejsce: Targi Kielce, kontakt do organizatorów Esport.Kielce tel. 501 458 100

czas: 17-18 czerwca 2017 (sob. - niedz.), od godz. 10:00. Terminarz dla każdej ekipy zostanie podany 16 czerwca.

sposób rozgrywki: drabinka DE, MR15, BO1,
* zestaw map: mapy turniejowe (de_cobblestone, de_train, de_inferno, de_nuke, de_overpass, de_cache, de_mirage)
* drużyny pięcioosobowe, 16 miejsc,
* tylko amatorzy - NIE MOGĄ startować gracze, którzy mają lub mieli w 2017 r. kontrakty zawodowe (grali za pieniądze),
* obowiązują eliminacje.

za ile:
1) za sam udział w turnieju nic nie płacimy - nie ma opłaty startowej;
2) turniej odbywa się na terenie Targów w sobotę i niedzielę, aby tam wejść każdy zawodnik musi sobie wykupić bilet wstępu;
3) dodatkowo każdy zakwalifikowany zespół musi wpłacić (na rzecz esport.kielce) kaucję zwrotną 50 zł. Zwrócimy ją po ostatnim meczu danego zespołu o ile zespół prawidłowo ukończy zawody (m.in. przystąpi punktualnie do gry, zachowa kulturę i fair play).

nagrody: Targi Kielce fundują pulę nagród równą ilości zawodników pomnożoną przez 25 zł. Przy 16 zespołach jest to 2000 zł. Pula zostanie podzielona w proporcji: I miejsce 50%, II miejsce 30%, III miejsce 20% puli nagród,

sprzęt:
* PC NTT ( i5-6400, GTX 970 4GB, 8GB, SSD 128, Win 10)
* monitory LG - nie znamy jeszcze specyfikacji.
Nie można grać na własnych komputerach.
Trzeba mieć swoje peryferia.

zapisy:
1) Wpisujemy się na [STRONIE Z ZAPISAMI].
2) Termin zapisów - tylko do piątku 9 czerwca 2017 r. do godz. 20:00.
3) Eliminacje odbędą się od soboty 10 czerwca 2017.
4) Zakwalifikowane zespoły zostaną wezwane mailowo do wpłaty na konto kaucji zwrotnej w wysokości 50 zł za drużynę. Kaucja zostanie zwrócona po prawidłowym ukończeniu turnieju. Termin zapłaty kaucji - 14 czerwca 2017.
6) Opublikowanie drabinki turniejowej: piątek 16 czerwca.

O dalszych szczegółach będziemy informować na naszym profilu FB w miarę rozwoju sytuacji. Proszę wejść na [nasz profil facebook] po najnowsze informacje.

LISTA STARTOWA:

Zespoły zapisane na LAN są na miejscach numerowanych.

  1. Forty and Four (kontakt: 40and4team@gmail.com )
    Kamil Świątek
    'Camillo29'
    Staszów
    (startów: 1)
    Wojciech Adamowicz
    'Deenn'
    Staszów
    (startów: 3)
    Piotrek Sikora
    'Overload'
    Kłoda
    (startów: 1)
    Bartosz Jaworski
    'Yawor'
    Staszów
    (startów: 1)
    Michał Wąs
    'Maxior36'
    Staszów
    (startów: 1)
  2. Jumping Cheetah (kontakt: xatraz1@gmail.com )
    Jakub Wrona
    'xatraz'
    Kielce
    (startów: 1)
    Mateusz Piwiszkis
    'mateq6'
    kętrzyn
    (startów: 1)
    Filip Żygas
    'reku'
    Olsztyn
    (startów: 1)
    Adam Kwiecień
    'frutell'
    Kętrzyn
    (startów: 1)
    Wojtek Wąsowski
    'foreignswvg'
    Kielce
    (startów: 1)
  3. LUX ZIOMECZKI (kontakt: kypr2 )
    Grzegorz Fąfara
    'feb.!?'
    Suchedniów
    (startów: 3)
    Bartosz Styczeń
    'Mast3r'
    Suchedniów
    (startów: 3)
    Olaf Łutczyk
    'Haksnen'
    Suchedniów
    (startów: 4)
    Wojciech Bąk
    'kypr'
    Gąsawy Rządowe Niwy
    (startów: 10)
    Patryk Herman
    'Sailer'
    Suchedniów
    (startów: 3)
    Daniel Miernik
    'danio'
    Suchedniów
    (startów: 3)
  4. ZBM (kontakt: dzw.blaz27@gmail.com )
    Błażej Dzwonek
    'dzynu'
    Kielce
    (startów: 1)
    Mikolaj Marzec
    'Marcetti'
    Szewce
    (startów: 1)
    Paweł Słomka
    'neXos'
    Kielce
    (startów: 1)
    Bartek Olewiński
    'Judas'
    Kielce
    (startów: 1)
    Michał Śnioch
    'wOOtWORKER '
    Kielce
    (startów: 1)
  5. Int0xicated (kontakt: 889986174 konrad.pekalski@interia.pl )
    Damian Tworek
    'VisteR'
    Morawica
    (startów: 2)
    Konrad Pękalski
    'Fedgy'
    Kielce
    (startów: 5)
    Rafał Dziwosz
    'Xile'
    Krajno
    (startów: 4)
    Paweł Pietraszek
    'Proxilme'
    Chmielnik
    (startów: 2)
    Mateusz Król
    'MatZer'
    Łabędziów
    (startów: 2)
  6. miszcze-gaming (kontakt: dawid-rachwalski1@wp.pl )
    Daniel Latusek
    'xSztos'
    Rzepedz
    (startów: 1)
    Mateusz Wrzyszcz
    'MaTe'
    Niebieszczany
    (startów: 1)
    Jakub Gocek
    'Qucu'
    Rzepedz
    (startów: 1)
    Dawid Rachwalski
    'maczeta'
    Sanok
    (startów: 1)
    karol kowalski
    'blek'
    Rzepedź
    (startów: 1)
  7. myResolve-Gaming (kontakt: krzosik10@o2.pl lub 538126146 )
    Marek Andrzejewski
    '3ndyyy'
    Ostrowiec Świętokrzyski
    (startów: 2)
    Patryk Nowak
    'Parix'
    ostrowiec świętokrzyski
    (startów: 1)
    Adrian Hynek
    'fakero'
    Ostrowiec Świętokrzyski
    (startów: 2)
    Konrad Piórek
    'piume'
    Ostrowiec Świętokrzyski
    (startów: 2)
    Dominik Krzos
    'dome'
    Ostrowiec Świętokrzyski
    (startów: 2)
  8. R3KTINS (kontakt: wojtek@jaros.pro )
    Stanisław Marcinów
    'StachuM'
    Brzesko
    (startów: 1)
    Dawid Brzeszcz
    'silentwi'
    Kielce
    (startów: 2)
    Łukasz Skotniczny
    'Sug4R'
    Opole
    (startów: 1)
    Wojciech Jaros
    'w0j7ek'
    Mykanów
    (startów: 1)
    Michał Gierus
    'GIERUS'
    Jelenia Góra
    (startów: 1)
  9. Gekony (kontakt: theartix@wp.pl )
    Rafał Skruszewicz
    'Neukenek'
    Olsztyn
    (startów: 1)
    Michał Malicki
    'FLKy'
    Chodel
    (startów: 1)
    Oskar Żotkiewicz
    'oski374'
    Olsztyn
    (startów: 1)
    Marcel Piechota
    'Boogel'
    Poznań
    (startów: 1)
    Arkadiusz Majchrzak
    'Mixer00'
    Siekierki Wielkie
    (startów: 1)
  10. KOkosy (kontakt: Varqqu@interia.pl )
    Dominik Walasek
    'Słonik'
    Kielce
    (startów: 1)
    Darek Snochowski
    'daRiusz'
    Kielce
    (startów: 1)
    Oskar Kosior
    'Lifecoach'
    Nowiny
    (startów: 1)
    Bartek Szmalec
    'Varqu'
    Nowiny
    (startów: 1)
    Michał Mróz
    'Escobaro'
    Kielce
    (startów: 1)
  11. Abitus (kontakt: gradziu0193@gmail.com )
    Hubert Gradzik
    'gradz1u'
    Kielce
    (startów: 11)
    Eryk Kacprzak
    'wollewollecheater'
    Kielce
    (startów: 5)
    Michał Jeziorski
    'dinulec'
    Kielce
    (startów: 5)
    Adrian Adamczyk
    'Eddy'
    Kielce
    (startów: 3)
    Vincent Jozefiak
    'vinS'
    Kielce
    (startów: 4)
  12. BlackReality (kontakt: rozycki.adam@wp.pl )
    Krzysztof Różycki
    'kJr'
    Leipzig
    (startów: 1)
    Michał Ćwik
    'Katka'
    Lipnica Dolna
    (startów: 1)
    Jakub Zegarek
    'JZP'
    Kraków
    (startów: 1)
    Jakub Perłowski
    'KUBCER'
    Kraków
    (startów: 1)
    Bartek Krawczyk
    'StaH'
    Kowale
    (startów: 1)
  13. TAK-O (kontakt: speez2k12@interia.pl )
    Daniel Kubiec
    'danioxZz'
    Kielce
    (startów: 5)
    Bęben Artur
    'trezz'
    Kielce
    (startów: 3)
    Ernest Kołodziej
    'Manifizze'
    Łagów
    (startów: 4)
    Rafał Swoboda
    'wulkson'
    Świętochłowice
    (startów: 1)
    Gabriel Bogdan
    'gj3ro'
    Kielce
    (startów: 2)
  14. Ulańce (kontakt: 577569164 )
    Mikołaj Kaczmarczyk
    'mikilele'
    Kielce
    (startów: 5)
    Artur Piróg
    'Franczi'
    Kielce
    (startów: 5)
    Dawid Balicki
    'BaLu'
    Kielce
    (startów: 9)
    Filip Dziubek
    'FiKo'
    Kielce
    (startów: 1)
    Mateusz Bednarski
    'Bednarix!'
    Kielce
    (startów: 1)
  15. Team REGNO (kontakt: MrMikoz007@gmail.com )
    Mikołaj Zdunek
    'zdk'
    Jarocin
    (startów: 1)
    Jakub Wasilewski
    'Krzak'
    Warszawa
    (startów: 1)
    Adam Grochowski
    'Lulu'
    Warszawa
    (startów: 1)
    Kacper Wietrak
    'vieri'
    Warszawa
    (startów: 1)
    Arkadiusz Jędrzejewski
    'Arko'
    Sierpc
    (startów: 1)
  16. KFAMS (kontakt: TEL: 539759609 )
    Piotr Szałas
    'SENN'
    Kielce
    (startów: 4)
    Sebastian Litwin
    'fareN;'
    Rzeszów
    (startów: 2)
    Dominik Kruk
    'Kruq'
    Kielce
    (startów: 7)
    Maciej Radomski
    'Mako'
    Kielce
    (startów: 3)
    Tomasz Tylkowski
    'Avir'
    Słupca
    (startów: 1)

    ===================================== OCZEKUJĄ: =======================================

    Bractwo Stuleji (kontakt: 531390590 / jokie.offical@gmail.com )
    Andrzej Oleksik
    'Deexez'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Mikołaj Dziuba
    'Mino'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Jacek Parkita
    'Jacenty'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Jakub Kuza
    'Jokie'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Hubert Pędziwilk
    'kRYSTAL102'
    Kielce
    (startów: 4)

    DreamTeam Kielce (kontakt: szymonpasieka299@gmail.com )
    Olek Pastuszka
    'OLECZER'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Jan Działowski
    'darQ'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Miłosz Piwowar
    'MasterSkiLL'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Piotr Szewczyk
    'DZK'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Szymon Pasieka
    'toxicboy'
    kielce
    (debiut na LANie)

    Dziabągi (kontakt: jamal.czwana@interia.pl )
    Norbert Rębiś
    'Fajah'
    Jedlnia-Letnisko
    (debiut na LANie)
    Hubert Machnio
    'McKivo'
    Kieszek
    (debiut na LANie)
    Albert Rębiś
    'Kulam'
    Jedlnia-Letnisko
    (debiut na LANie)
    Kamil Topór
    'kamyś'
    Jedlnia-Letnisko
    (debiut na LANie)
    Krzysiek Gałan
    'KŻYSZTOF KÓSTER'
    Jedlnia-Letnisko
    (debiut na LANie)

    EYPREAM (kontakt: EYPREAM )
    Mateusz Słota
    'Fenox'
    Busko-Zdrój
    (startów: 1)
    Michał Janiec
    'FUZYA'

    (startów: 2)
    Konstanty Wróbel
    'Dudek'
    Busko-Zdrój
    (startów: 1)
    Piotr Skowron
    'P3Jta'
    Busko-Zdrój
    (startów: 2)
    Paweł Poros
    'FeLY'
    Widuchowa
    (startów: 2)
    Amine Beriah
    'NeXit'
    Busko-Zdrój
    (startów: 2)

    French Baguettes (kontakt: oski49@onet.eu )
    Kacper Podgórski
    'Kapi'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Beniamin Żak
    'Bendzi'
    Kielce
    (startów: 1)
    Oskar Jabczyk
    'For7y'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Bartosz Marcinkowski
    '#MarcinS#'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Bartek Górczyński
    'DucyS'
    Kielce
    (debiut na LANie)

    HeadOneTap (kontakt: gry.kamel13@gmail.com )
    Kacper Krasoń
    'Walder'
    Występy
    (startów: 1)
    Piotr Wroñski
    'khal1fa'
    Kielce
    (debiut na LANie)

    'TeeY'

    (debiut na LANie)
    Karol Mendala
    'MENDV'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Kamil Sołtys
    'Karmel'
    Kielce
    (startów: 1)

    HuntersGaming (kontakt: r.szczepaniak00@gmail.com )
    Ryszard Szczepaniak
    'esu'
    Dąbrowa Rzeczycka
    (debiut na LANie)
    Krzysztof Metko
    '-şhággŷyŷ-'
    Stalowa Wola
    (debiut na LANie)
    Piotr Zdybicki
    'Lightning'
    Gdańsk
    (debiut na LANie)
    Michał Żukowski
    'zuksooon'
    Wasilków
    (debiut na LANie)
    Filip Dziedziela
    '4Fun'
    Jelenia Góra
    (debiut na LANie)

    ICE BOXES (kontakt: piotrwosztyl@wp.pl )
    Bartosz Sławiński
    'Snookie'
    Jedlnia-Letnisko
    (debiut na LANie)
    Jakub Fokt
    'AWS'
    Jedlnia-Letnisko
    (debiut na LANie)
    Piotr Wosztyl
    'TJ'
    Jedlnia-Letnisko
    (debiut na LANie)
    Marek Paprocki
    'Nero'
    Siczki
    (debiut na LANie)
    Krzysztof Sławiński
    'Criss'
    Jedlnia-Letnisko
    (debiut na LANie)

    KiedyśToByło (kontakt: maxym1995@wp.pl )
    Dawid Mochocki
    'DaaaeK'
    Brynica
    (startów: 3)
    Rafał Gołębiowski
    'Raffaello'
    Chmielnik
    (debiut na LANie)
    Szymon Susło
    'mertel'
    Kielce
    (startów: 2)
    Maksym Gromiec
    'maxym'
    Chmielnik
    (startów: 2)
    Adam Giza
    'szajka'
    Morawica
    (debiut na LANie)

    Just Friends (kontakt: sideswipe1080@gmail.com )
    Filip Kostrzewa
    'Kostka'
    Brzeg
    (debiut na LANie)
    Maciej Jakubowicz
    'Shynos'
    Brzeg
    (debiut na LANie)
    Stanisław Derlatka
    'Stanleyo'
    Pisarzowice
    (debiut na LANie)
    Jan Ochał
    'JoSZko'
    Kędzierzyn-Koźle
    (debiut na LANie)
    Hubert Szambelan
    'LedoM'
    Kędzierzyn-Koźle
    (debiut na LANie)

    KATA eSports (kontakt: kacper_parka@wp.pl )
    Kacper Parka
    'jaku'
    Ostrowiec Świętokrzyski
    (debiut na LANie)
    Filip Krzemiński
    'kez'
    Inowrocław
    (debiut na LANie)
    Dariusz Kurowski
    'streit'
    Pruszków
    (debiut na LANie)
    Adrian Steżewski
    'ativ'
    Inowrocław
    (debiut na LANie)
    Paweł Reginiak
    'Uszaty'
    Gdańsk
    (debiut na LANie)

    KLAN NA LAN (kontakt: ) brak danych
    Oskar Jach
    'jesper'
    Kielce
    (startów: 9)
    Grzegorz Ernestowicz
    'Grzesiu'
    Promnik
    (startów: 6)
    Michał Wsuł
    'impuls'
    Kielce
    (startów: 3)
    Łukasz Resil
    'TrexLuk'
    Kielce
    (startów: 7)
    Mateusz Kowalczyk
    'emka'
    Kielce
    (debiut na LANie)

    NoToxicDude (kontakt: loczek989@gmail.com )
    Marek Szkotak
    'set1ng'
    Ćmińsk
    (startów: 1)
    Daniel Gaik
    'r3cord'
    Miedziana Góra
    (startów: 1)
    Mikołaj Chaja
    '1sechil'
    Daleszyce
    (debiut na LANie)
    Cezary Orzelski
    '-alph4-'
    Miedziana Góra
    (debiut na LANie)
    Patryk Kosakiewicz
    'loczek'
    Miedziana Góra
    (startów: 1)

    Team Ordaiw (kontakt: Szto )
    Kuba Chwaliński
    'vaN'
    Kielce
    (startów: 4)
    Janek Juszczak
    'zaX'
    Kielce
    (startów: 7)
    Jakub Piotrowicz
    'Pietrowpp'
    Kielce
    (startów: 1)
    Łukasz TOMASZEWSKI
    'pabl1to'
    KIELCE
    (debiut na LANie)
    Przemek Poniewierski
    'przemos'
    Kielce
    (debiut na LANie)

    Paraolimpiada (kontakt: padziel13@gmail.com )
    Dawid Łapot
    '---DaviD---'
    Występy
    (debiut na LANie)
    Filip Zimny
    'KhajitWar'
    Występy
    (startów: 1)
    Piotr Saladra
    'memelord'
    Bukowa
    (debiut na LANie)
    Paweł Marszałek
    'pajej'
    Bukowa
    (startów: 2)
    Kacper Saladra
    'Geralt'
    Włoszczowa
    (debiut na LANie)
    Mateusz Pięta
    'Mathew'
    Bukowa
    (startów: 1)

    PEPSIAKI (kontakt: czarek82@onet.pl )
    Mateusz Relidzyński
    'halaVA'
    Piekoszów
    (debiut na LANie)
    Jakub Bębacz
    'Jacob'
    Kielce
    (startów: 3)
    Cezary Jamioł
    'Lestacik'
    Kielce
    (startów: 1)
    Bartłomiej Styczeń
    'fineasz221'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Marcin Walczyński
    'Hi Im Lazy Shiro'
    Brynica
    (debiut na LANie)

    PowerOfFeeding (kontakt: wojt.ant@onet.pl )
    Wojciech Antos
    'Clouder'
    Bilcza
    (debiut na LANie)
    Jan Chruścicki
    'Infernal'
    Bilcza
    (debiut na LANie)
    Dominik Kiczor
    'Klaczorek'
    Bilcza
    (debiut na LANie)
    Kuba Świercz
    'Doctor'
    Bilcza
    (debiut na LANie)
    Mateusz Fałdziński
    'Ciotomate'
    Bilcza
    (debiut na LANie)

    PoProstuTeam (kontakt: Dawaj na facebook )
    Piotr Goliński
    'Splashy'
    Radomsko
    (debiut na LANie)
    Mateusz Roczek
    'mTiks'
    Kleszczów
    (debiut na LANie)
    Marcin Szczęsny-Podeszw
    'Monk'
    Łękińsko
    (debiut na LANie)
    Szymon Jeziorski
    'Pogromca666'
    Przedbórz
    (debiut na LANie)
    Michał Witkowski
    'MW'
    Polkowice
    (debiut na LANie)

    PROTON (kontakt: http://steamcommunity.com/id/lteeka/ )
    Karol Litke
    'LteKa'
    Kłobuck
    (debiut na LANie)
    Filip Ostróżka
    'floppenkiller'
    Kraków
    (debiut na LANie)
    Mikołaj Baczyński
    'SamhaiN'
    Częstochowa
    (debiut na LANie)
    Arkadiusz Kramek
    'Martwy'
    Świdwin
    (debiut na LANie)
    Adrian Prajsnar
    'fasonM'
    Kraków
    (debiut na LANie)

    QUEBONAGENG (kontakt: alekslesisz@gmail.com )
    Filip Dudzik
    'Fifinafide'
    Mąchocice Kapitulne
    (debiut na LANie)
    Oskar Ludwiczak
    'Anscylla.nafide'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Mikołaj Groszek
    'cookienafide'
    Morawica
    (debiut na LANie)
    Błażej Woźniak
    'christconscious'
    Masłów
    (debiut na LANie)
    Aleks Lesisz
    'białynafide'
    Górno
    (debiut na LANie)

    RaszBi (kontakt: paciuuu2000@wp.pl )
    Marcin Ziętal
    'raB'
    Nowiny
    (debiut na LANie)
    Adrian Bentkowski
    'adex'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Adrian Leski
    'LesPeke'
    Nowiny
    (debiut na LANie)
    Maciej Wilczak
    'Maciulele'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Patryk Musiał
    'Pacio'
    Nowiny
    (debiut na LANie)

    RCM (kontakt: kamilkrzysiek2@gmail.com )
    Kamil Krzysiek
    'Lucias'
    Skorzeszyce
    (startów: 4)
    Dawid Rubak
    'Sch44B'
    Górno
    (startów: 1)
    Patryk Drążewski
    'Prodir'
    Skorzeszyce
    (startów: 2)
    Robert Kaleta
    'Roki'
    Wola Jachowa
    (startów: 3)
    Wiktor Rubak
    'Wiciuuu'
    Kielce
    (startów: 1)

    RoShad (kontakt: Natir@interia.pl )
    Dawid Kupczyk
    '.e1'
    Krasocin
    (debiut na LANie)
    Cezary Skoczek
    'Czaro'
    Karczew
    (debiut na LANie)
    Ernest Kaczmarzyk
    'Erni28'
    Chęciny
    (debiut na LANie)
    Dominik Kozieł
    'NATIR'
    Małogoszcz
    (debiut na LANie)
    Daniel Czyż
    'dARTi'
    Trzcianka
    (debiut na LANie)

    SlowHands.gg (kontakt: dada123455@wp.pl )
    Filip Biela
    'Maro'
    Tarnów
    (debiut na LANie)
    Kacper Głębocki
    'Fellowes'
    Niedoradz
    (debiut na LANie)
    sebastian cieraszewski
    'Sebix.'
    suwałki
    (debiut na LANie)
    Szymon Kopciuch
    'Namaji'
    Niedoradz
    (debiut na LANie)
    Dawid Duda
    'Avi'
    Kraśnik
    (debiut na LANie)

    .Skepta (kontakt: onlyd728@interia.pl )
    Kuba Pancer
    'BioXi'
    Końskie
    (debiut na LANie)
    Kacper Gołos
    'SellaiM'
    Gowarczów
    (debiut na LANie)
    Aleksander Pilarski
    'Olson'
    Modliszewice
    (debiut na LANie)
    Szymon Kądziela
    'Szwarcuś'
    Gowarczów
    (debiut na LANie)
    Daniel Ptaszek
    'Sajko'
    Gowarczów
    (debiut na LANie)

    Szroty_CK (kontakt: jak781@wp.pl )
    Rafał Raczyński
    'RafanoCK'
    Kielce
    (startów: 3)
    Jakub Michta
    'AGAiN'
    Miedziana Góra
    (debiut na LANie)
    Patryk Woźniak
    'RiffaCK'
    Kielce
    (startów: 2)
    Kamil Śliwa
    'KiVi.Ck'
    Porzecze
    (startów: 1)
    Dawid Mokijewski
    'Dawid'
    Miedziana Góra
    (debiut na LANie)

    Tentacles.csgo (kontakt: fvolundson@gmail.com )
    Dawid Wadych
    'DAAAV'
    Czechowice-Dziedzice
    (debiut na LANie)
    sebastian kubić
    'Salyx'
    Zgorzelec
    (debiut na LANie)
    Szymon Wasilewski
    'Ink'
    Bytom
    (debiut na LANie)
    Michał Śliwiński
    'Wolfiak'
    Nawojowa
    (debiut na LANie)
    Oliwier Wegner
    'Fiontox'
    Brudzeń Duży
    (debiut na LANie)

    Team Anev (kontakt: bartek.drogosz@vp.pl )
    Wojciech Piwowarczyk
    'Woody ツ'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Bartłomiej Drogosz
    '✘ Fr3szu ✘'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Kamil Piwowarczyk
    'D3AM0N'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Piotr Kwiecień
    'SentiBo.CK'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Jakub Sztandera
    'DragonXXV'
    Kielce
    (debiut na LANie)

    TeamOfEvil (kontakt: Ronaldinio.pl.10@onet.pl )
    Artur Ciesielski
    'ArtioR'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Łukasz Moskwa
    'MaSSeR'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Wiktor Domagała
    'Wicia'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Oskar Raczyński
    'Ducky'
    Kielce
    (startów: 3)
    Karol Kołczyk
    'guest'
    Kielce
    (startów: 1)

    Team No Cheat (kontakt: Kacper.Adolf@interia.pl )
    Artur Jędryczkowski
    '4RCZI'
    Będzin
    (debiut na LANie)
    Adrian Włudarski
    'adreN'
    Będzin
    (debiut na LANie)
    Tomasz Łącki
    'ToMs0n1221'
    Będzin
    (debiut na LANie)
    Kacper Adolf
    'Kacperinho'
    Będzin
    (debiut na LANie)
    Damian Sorek
    'sorinho'
    Będzin
    (debiut na LANie)

    Tropical-Five (kontakt: piter.191@o2.pl )
    Hubert Wójcik
    'Dexter'
    Bogoria
    (debiut na LANie)
    Damian Falasa
    'Bee$tia'
    Bogoria
    (debiut na LANie)
    Piotr Wyrzykowski
    'Pedro'
    Bogoria
    (debiut na LANie)
    Michał Wójcik
    'Dziki'
    Bogoria
    (debiut na LANie)
    Adam Kurek
    'Adam'
    Kielce
    (debiut na LANie)

    Wild Monkeys (kontakt: rezzen22@gmail.com )
    Jakub Romanek
    'Roman'
    Miedziana Góra
    (debiut na LANie)
    Grzegorz Borowiec
    'Grzanek '
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Szymon Surma
    'Rezen'
    Miedziana Góra
    (debiut na LANie)
    Hubert Guziński
    'Speeedy'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Michał Wrona
    'CurseBoyy'
    Miedziana Góra
    (debiut na LANie)



stat4u