FEROX.cs (2) 03) 10:30 (de_train) ------------------------- Bajer ()

ZRO (16)

Relacja

09:30 BajerFEROX.cs 16:2 de_dust2
08:30 bangKaprys A 16:2 de_train
10:30 BajerZRO 16:8 de_train W meczu spotykają się dwie teoretycznie najlepsze kieleckie ekipy. Wybrana zostaje de_train - teoretycznie najlepsza mapa ZRO. Kto wygra? Od stanu 3:3 mecz przestaje być wyrównany. Bajer zdecydowanie wygrywa.
11:30 Kaprys AFEROX.cs 25:22 de_dust2 Tym razem grają dwie teoretycznie najmniej doświadczone drużyny ...choć po stronie Kaprysów mamy "Pośladka" mistrza gimnazjalnych rozgrywek oraz Patiunka, który w ceesa gra od lat i wielokrotnie bywał na podium turniejów indywidualnych. Kto wygra? Pistoletówka dla Kaprysów...Po pierwszej przewadze 4:0 mecz sie wyrównuje 4:4. Bardzo ciekawy i wyrównany mecz. Wielkie emocje po obydwu stronach. Oklaski publiczności po niektórych akcjach. 8:7 dla Kaprysów. Zaczynamy drugą połowę Kaprys przechodzi do CT. Remis 15:15. Zaczynamy dogrywkę ...i kolejną dogrywkę ...i trzecią dogrywkę....i jeszcze raz ....burza oklasków 4:1 dla Kaprysów.
12:30 Kaprys AZRO 6:16 de_tuscan
08:00 bangBajer :