[Zawiadomienie] Bitwa o Kielce, CS:GO 2018

2018-04-02,     ...powrót do newsów

Trwają zapisy do turnieju Counter Strike Global Offensive "Bitwa o Kielce 2018". Trzy główne zasady: BYOC, OPEN, AMATOR.

1. BYOC - każda drużyna musi przynieść dla siebie co najmniej 2 własne komputery. Organizatorzy zapewniają każdej drużynie tylko 3 komputery. W ubiegłych latach i tak prawie wszyscy gracze korzystali z własnego sprzętu, dlatego w tym roku zdecydowaliśmy, że nie będziemy wypożyczać dodatkowych komputerów. Mamy 12 kompletów, które udostępnimy potrzebującym. Jednocześnie gramy dwa mecze (4 drużyny), więc na jedną drużynę przypadną średnio 3 nasze komputery.

2. OPEN - kto pierwszy wpłaci, ten startuje.

3. AMATORZY - do startu są uprawnieni tylko gracze o statusie amatorskim (bez umów z organizacjami). To NIE jest turniej dla zawodowców.

[obserwuj FB aby mieć aktualne informacje] [archiwum: Bitwa o Kielce 2017]

miejsce: Kielecki Park Technologiczny, ul. Olszewskiego 6, Kielce, kontakt do organizatorów tel. 501 458 100

czas: 28-29 kwietnia 2018 (sob. - niedz.), od godz. 10:00. Terminarz dla każdej ekipy zostanie podany w czwartek 26 kwietnia.

sposób rozgrywki: drabinka DE, MR15, BO1,
* zestaw map: aktualne mapy turniejowe (de_cobblestone, de_train, de_inferno, de_nuke, de_overpass, de_cache, de_mirage)
* drużyny pięcioosobowe bez ograniczenia wieku,
* tylko gracze o statusie amatorskim (bez umów z gamingami).

za ile: opłata startowa 150 zł od drużyny
liderów klanów proszę o kontakt na email postmaster@zagle.kielce.com.pl - podam numer konta.

nagrody: na pulę nagród składa się suma opłat startowych (np. 16 x 150 zł = 2400 zł), za podium odpowiednio 50% - 30% - 20% puli nagród,

sprzęt: nasze PC mają ok. 150-250 fps i pozwalają na płynną grę [SPECYFIKACJA PC].
* wszyscy gracze korzystają z prywatnych myszek, podkładek, klawiatur, mikrofonów i słuchawek,
* każda drużyna musi mieć minimum dwa swoje komputery (organizatorzy zapewniają tylko 3 komputery dla drużyny); komputer do gry powinien mieć kabel zasilający z przedłużaczem, kabel sygnałowy do monitora, monitor, kabel ethernet do sieci LAN;

zapisy: [STRONA Z ZAPISAMI
* do dnia 25 kwietnia, godz. 17:00, liczy się kolejność wpłat.

LISTA STARTOWA:

Zespoły zapisane na LAN są na miejscach numerowanych.

  1. PandziaAstma (kontakt: 790219629 krzciuk@onet.pl )
    Artur Krzciuk
    'ArtuD2'
    Wzdół Rządowy
    (startów: 1)
    Malwina Dabrowska
    'Maffetka'
    Kielce
    (startów: 1)
    Jarek Krzciuk
    'Wielorybik'
    Wzdół Rządowy
    (startów: 1)
    Sylwester Januchta
    'Ktosik'
    Bodzentyn
    (startów: 1)
    Kamil Januchta
    'Gienuchna'
    Bodzentyn
    (startów: 1)
  2. Wysokie Napię™cie (kontakt: 794484644 )
    Bartłomiej Krogulec
    'BammBo87'
    Masłowice
    (startów: 1)
    Kacper Kupiec
    'shokxx'
    Proszowice
    (startów: 1)
    Adam Mrozowski
    'Mr7ziQ'
    Łódź
    (startów: 1)
    Marcin Bujak
    'Nobody'
    Ciecierzyn
    (startów: 1)
    Radosław Urban
    'VitzA'
    Ciecierzyn
    (startów: 1)
  3. Rezun Team (kontakt: arkadiuszkiraga@gmail.com )
    Damian Ślifirczyk
    'JoKeR'
    Radom
    (startów: 1)
    konrad kulik
    'pixel'
    Radom
    (startów: 2)
    Krzysztof Szafrański
    'earnie'
    Garbatka-Letnisko
    (startów: 1)
    Patryk Rogala
    'rogalik95'
    Radom
    (startów: 2)
    Arek Kiraga
    'Anakin'
    Strzałków
    (startów: 2)
  4. t0xic (kontakt: vincioj@gmail.com 603395539 )
    Vincent Jozefiak
    'vinS'
    Kielce
    (startów: 4)
    Konrad Mołda
    'Condzijio'
    Kielce
    (startów: 2)
    Patryk Woźniak
    'RiffaCK'
    Kielce
    (startów: 2)
    Jakub Piotrowicz
    'Pietrowpp'
    Kielce
    (startów: 1)
    Janek Juszczak
    'zaX'
    Kielce
    (startów: 7)
  5. Sfraguj.pl #RED (kontakt: kubadabrowski18@gmail.com )
    Adam Jakubiak
    'ExeL1'
    Karlino
    (startów: 1)
    Michał Szydłowski
    'Miczux'
    Karczowiska
    (startów: 1)
    Oskar Pielech
    'Raksoo'
    Jędrzychów
    (startów: 1)
    Jakub Dąbrowski
    'Pisu'
    Kielce
    (startów: 3)
    Łukasz Pisarski
    'Yelonky'
    Warszawa
    (startów: 1)
  6. STZ (kontakt: 881373118 )
    Wojciech Adamowicz
    'Deenn'
    Staszów
    (startów: 2)
    Mateusz Lis
    'mszykaFOX'
    Koniemłoty
    (startów: 1)
    Michał Dalach
    'Lateusz'
    Staszów
    (startów: 2)
    Karol Rogala
    'Czarli'
    Staszów
    (startów: 2)
    Pawel Socha
    'VEXAGON'
    Staszow
    (startów: 1)
  7. freekr1s (kontakt: http://steamcommunity.com/id/onlyonlinehi )
    Piotr Szałas
    'SENN'
    Kielce
    (startów: 4)
    Sebastian Litwin
    'fareN;'
    Rzeszów
    (startów: 2)
    Kacper Twórz
    'Katu'
    Skarżysko-Kamienna
    (startów: 2)
    Daniel Pokropek
    'IzzyonE'
    Warszawa
    (startów: 1)
    Hubert Gradzik
    'gradz1u'
    Kielce
    (startów: 10)
  8. BALLIN (kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198167074658 )
    Grzegorz Ernestowicz
    'Grzesiu'
    Promnik
    (startów: 6)
    Piotr ?wierzyna
    'avis'
    Lublin
    (startów: 2)
    Oskar Jach
    'jesper'
    Kielce
    (startów: 9)
    Gordon Wołczyński
    'gordie'
    Staszów
    (startów: 3)
    Maciej Radomski
    'Mako'
    Kielce
    (startów: 3)
  9. Banned (kontakt: marcin.lipinski98@wp.pl )
    Marcin Lipiński
    'pezgod'
    Koluszki
    (startów: 1)
    Mateusz Frydrych
    'KrzyK'
    Nowe Chrusty
    (startów: 1)
    Daniel Pawłowski
    'Diamond'
    Koluszki
    (startów: 1)
    Konrad Kotynia
    'KOENI'
    Koluszki
    (startów: 1)
    Dawid Zawadzki
    'ZaWaDa'
    Koluszki
    (startów: 1)
  10. JesteśmyMocni (kontakt: 500050674 )
    Marcin Nowakowski
    'h4xuu'
    Opatów
    (startów: 1)
    Kuba Dygas
    'KUBEz'
    Szydłowiec
    (startów: 1)
    Adam Płazieński
    'EditLegacy'
    Rzozów
    (startów: 1)
    Piotr Kasiński
    'blacktear5anty'
    Skawina
    (startów: 1)
    Adam Basikowski
    'GlooM'
    Brzeg Dolny
    (startów: 1)

    ===================================== OCZEKUJĄ: =======================================

    AFIRMACJA (kontakt: maciejwielgus@onet.pl, 724514179 )
    Maciej Wielgus
    's1mba'
    Babice
    (debiut na LANie)

    AzazelGods (kontakt: njoBEAST )
    Robert Nizioł
    'njoBEAST'
    Busko-Zdrój
    (startów: 2)

    FC Po Perełce (kontakt: 792869234 )
    Jan Biela
    'dzonyy'
    Kielce
    (debiut na LANie)

    Giorgio Ulani (kontakt: 784601059 Anverus7@gmail.com )
    Cezary Bućko
    'jolodiler'
    Orońsko
    (debiut na LANie)
    Kacper Sroka
    'Kajpej'
    Radom
    (debiut na LANie)
    Dawid Wesołowski
    'AnVeruS'
    Orońsko
    (debiut na LANie)
    Szymon Adamus
    'Dalegor'
    Mniszek 114
    (debiut na LANie)
    Filip Ziętek
    'XenSx'
    Radom
    (debiut na LANie)

    kiedysbylemdobry (kontakt: asatek11@gmail.com )
    Damian Pałka
    'elevve'
    Zarzecze
    (debiut na LANie)
    Hubert Lis
    'RaYaN'
    Świlcza
    (debiut na LANie)
    Kuba Misiuda
    'rozpruwacz'
    Swilcza
    (debiut na LANie)
    Aleks Furman
    'Saiyan'
    Rzeszów
    (debiut na LANie)
    Lukasz Szczepkowicz
    'AZYLoo'

    (debiut na LANie)

    KOCURY! (kontakt: bieniu1991@gmail.com, 797446528 )
    Krystian Masłowski
    'MvP'
    Zabrze
    (startów: 1)
    Marcin Cackowski
    'cacek'
    Płock
    (debiut na LANie)
    Krzysztof Matusiak
    'omet'
    Łódź
    (startów: 1)
    Mateusz Cackowski
    'Rexiwul'
    Sierpc
    (debiut na LANie)
    Mateusz Bieniek
    'Bieniu'
    Opole
    (debiut na LANie)

    LUX ZIOMECZKI (kontakt: kypr2 )
    Grzegorz Fąfara
    'feb.!?'
    Suchedniów
    (startów: 3)
    Bartosz Styczeń
    'Mast3r'
    Suchedniów
    (startów: 3)
    Patryk Herman
    'Sailer'
    Suchedniów
    (startów: 3)
    Wojciech Bąk
    'kypr'
    Gąsawy Rządowe Niwy
    (startów: 10)
    Olaf Łutczyk
    'Haksnen'
    Suchedniów
    (startów: 4)

    Sectumsempra (kontakt: 531134455 )
    Marcel Adamik
    'MaaD_'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Wiktor Jankowski
    'vers1x'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Dawid Oleksy
    'Nollan_'
    Tarnów
    (debiut na LANie)
    kuba skrzyniarz
    'Skrzynka'
    Kielce
    (debiut na LANie)

    Tim Parodia (kontakt: shinamelewi@o2.pl , )
    Marcin Kałamajski
    'MARCINEK'
    Łódź
    (debiut na LANie)
    Sebastian Sadowski
    'Sebcio'
    Łódź
    (debiut na LANie)
    Damian Sójka
    'sorszja'
    Łódz
    (debiut na LANie)



stat4u