esport.Kielce: [Zawiadomienie] Puchar Jesieni, Kielce 2017, cs go 5/5

[Zawiadomienie] Puchar Jesieni, Kielce 2017, cs go 5/5

2017-11-09,     ...powrót do newsów

Zaczynamy zapisy do turnieju "Puchar Jesieni, Kielce 2017". Gramy w CS GO dla drużyn pięcioosobowych bez ograniczeń wiekowych.
Impreza jest robiona dla zabawy, dla amatorów, w formie mityngu LANowego.

miejsce: Kielce, ul. Zagnańska 82 (Świetlica Żeglarska), tel. 501 458 100
czas: 18-19 listopada 2017 (sob. - niedz.), od godz. 10:00. Terminarz dla każdej ekipy zostanie podany w piątek 17 listopada.
sposób rozgrywki: drabinka DE, MR15, BO1,
* zestaw map: aktualne mapy turniejowe (de_cobblestone, de_train, de_inferno, de_nuke, de_overpass, de_cache, de_mirage)
* drużyny pięcioosobowe.
za ile: 100 zł od drużyny; wpłacać można osobiście w Świetlicy (pon.-pt. od 14:00 do 18:00) lub przelewem (dane do przelewu można uzyskać pisząc na email: postmaster@zagle.kielce.com.pl),
nagrody: cała opłata startowa dzielona jest na pierwsze trzy drużyny w proporcji 50% - 30% - 20%,
sprzęt: nasze PC mają ponad 100 fps i pozwalają na płynną grę. Można też przynieść własny komputer / monitor i grać na nim.
zapisy: do dnia 17 listopada, godz. 18:00 [STRONA Z ZAPISAMI].

LISTA STARTOWA:

Zespoły zapisane na LAN są na miejscach numerowanych.

  1. amnesia (kontakt: gradziu0193@gmail.com )
    Kacper Osełka
    'ma1'
    Kielce
    (startów: 2)
    Kacper Krasoń
    'Walder'
    Występy
    (startów: 1)
    Maciej Łyżwiński
    'LYZWA'
    Kielce
    (startów: 1)
    Michał Jeziorski
    'dinulec'
    Kielce
    (startów: 4)
    Hubert Gradzik
    'Gradziu'
    Kielce
    (startów: 9)
  2. Hypeboiz (kontakt: matievu1@gmail.com )
    Mateusz Salwa
    'mat1EE'
    Kielce
    (startów: 1)
    Kacper Chojnacki
    'Jacpul'
    Kielce
    (startów: 1)
    Dominik Wawrzeńczyk
    'Dominiczeq'
    Kielce
    (startów: 1)
    Dawid Kosałka
    'KosiKoxu'
    Kielce
    (startów: 1)
    Oskar Płoszaj
    'Sowaaa'
    Kielce
    (startów: 1)
  3. MANS NOT HOT (kontakt: marcin_pro2@o2.pl )
    Kamil Stepien
    'Blackelele'
    Łopuszno
    (startów: 2)
    Piotr Krawiec
    'MrPajtu'
    Wiśniówka
    (startów: 3)
    Marcin Szpilski
    'CRU'
    Kielce
    (startów: 1)
    Gabriel Stępień
    'Cenzokremek'
    Chęciny
    (startów: 1)
    Michał Tkacz
    'caTz'
    Kielce
    (startów: 1)
  4. ZRO Team Kielce (kontakt: http://steamcommunity.com/id/yachirukusajishi )
    Szymon Susło
    'mertel'
    Kielce
    (startów: 1)
    Kamil Mazur
    'Tubek'
    Kielce
    (startów: 7)
    Maksym Gromiec
    'maxym'
    Chmielnik
    (startów: 1)
    Dawid Mochocki
    'DaaaeK'
    Brynica
    (startów: 2)
    Adam Jamka
    'UnLow'
    Kielce
    (startów: 7)
  5. Mix (kontakt: eskimos998@wp.pl )
    Grzegorz Ernestowicz
    'Grzesiu'
    Promnik
    (startów: 5)
    Jakub Bujak
    'BuQu'
    Promnik
    (startów: 5)
    Łukasz Stępień
    'Scrool'
    Promnik
    (startów: 5)
    Oskar Wychowaniec
    'NKL'
    Promnik
    (startów: 1)
    Wiktor Gołuchowski
    'avo990'
    Promnik
    (startów: 3)
  6. OFFLINE GOD (kontakt: steamcommunity.com/id/kr1sxd )
    Piotr Szałas
    'sennw0w'
    Radomice
    (startów: 3)
    Filip Romańczuk
    'Roman1'
    Skarżysko-Kamienna
    (startów: 1)
    Krystian Kasprzyk
    'kr1s_xD'
    Kielce
    (startów: 7)
    Kacper Twórz
    'Katu'
    Skarżysko-Kamienna
    (startów: 1)
    Mikołaj Pierzchała
    'Puchalax'
    Bodzentyn
    (startów: 2)
    ===================================== OCZEKUJĄ: =======================================

    DaKingzzz (kontakt: lagnermikolaj1@gmail.com )
    Patryk Kurek
    'fREZO//'
    Zagnańsk
    (startów: 1)
    Mikolaj Lagner
    'LaGu'
    Zagnańsk
    (startów: 1)
    Bartłomiej Domeradzki
    'TaLLiB'
    Zagnańsk
    (startów: 2)

    KrecimyWatee (kontakt: rakufacebook@interia.pl / steam id/raku07003 )
    Błażej Wiosło
    'Wiosloooo'
    Pawłów
    (startów: 2)
    Dawid Rakowski
    'Raku'
    Starachowice
    (startów: 5)
    Wojciech Kamiński
    'Kamyk'
    Starachowice
    (debiut na LANie)
    Mateusz Turek
    'Turek'
    Starachowice
    (startów: 2)
    Kacper Piecuch
    'Piecyk'
    Starachowice
    (startów: 1)

    Lwy i Kocury (kontakt: pw1999poczta@o2.pl )
    Konrad Jancur
    'Jancur'
    Kraków
    (debiut na LANie)
    Oskar Kozik
    'tofek'
    Siemianowice Śląskie
    (debiut na LANie)
    Lukasz Zegar
    'duke'
    Rzeszów
    (debiut na LANie)
    Paweł Wajda
    'ziomq'
    Rzeszów
    (debiut na LANie)
    Mati Bujak
    'MatiB3k'
    Myślenice
    (debiut na LANie)

    Opór Plazma (kontakt: http://steamcommunity.com/profiles/7656119802944 )
    Hubert Pędziwilk
    'kRYSTAL102'
    Kielce
    (startów: 4)
    Konrad Mazurczak
    'Sayanek'
    Nowiny
    (debiut na LANie)

    Team Anev (kontakt: bartek.drogosz@vp.pl )
    Bartłomiej Drogosz
    '✘ Fr3szu ✘'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Kamil Piwowarczyk
    'D3AM0N'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Piotr Kwiecień
    'SentiBo.CK'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Maciej Kumor
    'Narciarz'
    Kielce
    (debiut na LANie)
    Wojciech Piwowarczyk
    'Woody ツ'
    Kielce
    (debiut na LANie)



stat4u